Вимоги

Модулі користувача

Модуль керування завданнями та інформацією
Модуль Контакти та адресної книги (CRM)
Управління та автоматизація сайту
одуль персоналізації
Модуль управління активами

Технічні модулі

Модуль Сейбр
Модуль Enterprise Architect роз'єм (eacon)

Системні модулі

Модуль фреймворку AyMINE
Системний модуль фреймворку AyMINE

Дайте нам контакт, ми зв'яжемося

Ви хочете прямо запитати?

Телефонуйте за тел. +420 605 203 938

або використовуйте інші контакти

Вимоги

Вимога означає завдання, яке має виконати проект у рамках реалізації. Вимоги до проекту вони отримують як завдання або виникають у проекті.

Вхідні та похідні запити

Вхідні вимоги проекту – це вимоги, які надходять із зовнішнього середовища, як правило, від замовника, замовника проекту або команди, яка розробила проект. Зазвичай їх називають користувацькими запитами.

На противагу вступним вимогам є вимоги, отримані, тобто такі, що виникли в проекті на основі аналізу того, як реалізувати проект. Виведені всі вимоги, що випливають із вступних вимог або іншого вступу до проекту. Типовим входом, який породжує вимоги, є обов'язок, методологія, винятково щось інше.

Типи запитів

Розподіл на вхідні похідні вимоги випливає з того, як виникли вимоги. Найчастіше використовується для похідних вимог більш детальний розподіл, описаний далі. Звичайно, в проекті мають сенс лише деякі типи вимог в залежності від того, що є сенсом (продуктом) проекту.

  • Користувацькі – ми вже описали. Це завжди вимоги до вступу.
  • Системні – вимоги, які стосуються всього рішення, системи (звичайно, тільки якщо в проекті створюється якась система, так буде і надалі)
  • Програмне забезпечення – Вимоги, які має/має виконати програмне забезпечення, створене в рамках проекту. Це не вимоги до програмного забезпечення, що використовується для реалізації проекту, а створене
  • Апаратні – Вимоги, які повинна виконувати електронна частина проекту, загальне обладнання
  • Інженерні – Вимоги, які він/вона повинна виконати для конструкцій, що виробляються або розробляються в проекті. Залежно від типу проекту це може бути розроблений механічний компонент або майбутня будівельна реалізація.
  • Процес – Вимоги до процесу виконання запиту. Це специфічні вимоги щодо того, як конкретна діяльність чи етап має бути реалізований, хто має брати участь у ньому тощо. Увага, не слід повторювати методологію, за якою реалізується проект. Таким чином, якщо вимога до якої-небудь процесуальної дії, наприклад, ревізії, яка дається методологією, не слід повторно писати її як процесуальну вимогу (її можна знайти як обов'язок або зразок завдання в методології).
  • Тести / Іспити – Вимоги до тестів, перевірки та випробування будь-яких проектних виходів. Вимоги повинні разом визначати все, що має бути зроблено для перевірки якості роботи. (За методологією він може включати в себе тести пристроїв вводу, наприклад, калібрування вимірювальних пристроїв. Але здебільшого ці вимоги контролю входів є безпосередньо частиною методології, або повинні бути процесуальними вимогами, оскільки це контроль у процесі, а не контроль виходу.)
  • Бізнес / Бізнес – Вимоги, що випливають з бізнес-аспекту проекту. Як правило, це вимоги, що випливають з бізнес-потреб (вони можуть стосуватися дизайну, витрат виробництва тощо). Зверніть увагу на різницю між вимогами та обов'язками. Якщо, наприклад, комерційна задача, щоб вироблений продукт мав собівартість продукції менше 10 євро, то варто розуміти, як обов'язок, якого повинен дотримуватися проект. Цей обов'язок позначається на всіх видах діяльності від планування проекту, до вибору постачальників, і не можна однозначно сказати, що він чимось наповнений.

Аналіз запитів

Якщо запити і переважно система, що розробляється, є більш складними, неможливо розробити / реалізувати проект безпосередньо на основі запитів користувача. Ці вимоги потрібно продумати, розділити, залежно від того, де, як і ким вони будуть реалізовані і часто більш детально розбирати. Такі дії називають аналізом. В рамках аналізу виникають похідні від вступних вимог.

Аналітичні відносини

  • З запитів користувачів виникають системні вимоги (системні)
  • Із системних вимог виникають вимоги до окремих частин системи, часто вже розділених залежно від того, яку суть має та частина системи (інженерне проектування – технологічна частина, програмне забезпечення, апаратне забезпечення).
  • Вимоги до частин системи можуть ще більше розбитися на часткові, але краще постаратися уникнути цього і не створювати додатковий шар. Що стосується великої системи, то вона може потребувати
  • Вимоги до тестування можуть бути як вхідними, так і похідними вимогами. Якщо вони є похідними, вони є результатом аналізу, що потрібно перевірити, щоб відповідати типово якісним критеріям.

Як документувати відносини

Зв'язки документуються шляхом зв'язування stopa / trace. Прив'язка завжди виходить з вимоги, на основі якої виникає вимога нова, похідна. Зв'язки легко утворюються за допомогою командних кнопок в деталях запиту.