Вплив завдання на право змінювати підключений object

Модулі користувача

Модуль керування завданнями та інформацією
Модуль Контакти та адресної книги (CRM)
Управління та автоматизація сайту
одуль персоналізації
Модуль управління активами

Технічні модулі

Модуль Сейбр
Модуль Enterprise Architect роз'єм (eacon)

Системні модулі

Модуль фреймворку AyMINE
Системний модуль фреймворку AyMINE

Дайте нам контакт, ми зв'яжемося

Ви хочете прямо запитати?

Телефонуйте за тел. +420 605 203 938

або використовуйте інші контакти

Вплив завдання на право змінювати підключений object

До завдання можна віднести об'єкти, які обробляються в рамках завдання. Завдання ж тим, хто його обробляє, може надати право об'єктів, що додаються, змінювати, на обумовлених далі умовах.

Відповідальний працівник, який відповідає за завдання, призначає об'єкти для обробки. При присвоєнні кожному індивідуально перевіряється, що працівник має право самостійно коригувати об'єкт. Якщо такого права немає, об'єкт додається до завдання не для обробки, а для інформації. Таким чином, в цілому, шляхом включення об'єкта в завдання, можна делегувати комусь право обробляти об'єкт, якщо делегат сам має таке право.

Включаючи об'єкт у завдання, ви взагалі не даєте права бачити об'єкти, які співробітниця без завдання не має права бачити. Таким чином, за допомогою завдання неможливо отримати доступ до інформації, яка була б недоступна без завдання.

Надання або невиконання права на обробку об'єкта залежить від встановлення прапора Метод роботи і способу залучення до завдання.

Вплив ролі в командах, що вирішують завдання

Отримати право брати участь у завданні можливо тільки для працівників, які знаходяться в команді завдання (див. вкладку команди до завдання). Працівники, як правило, автоматично включаються в команду, коли їм передається завдання. Тому, як правило, не потрібно створювати команду вручну. Важливим є те, що автоматично люди входять в роль людей, які співпрацюють, тобто з правом обробляти об'єкти.

Право на обробку об'єктів мають люди в командних ролях:

  • Співпраця
  • Вирішальний
  • Перевіряючі
    Право редагування автоматично має і відповідальний працівник, але він не отримує його через завдання.

Натомість право не набуває ролі:

  • Консультант
  • Аудитор
  • Невизначена роль
    Тому, якщо ви хочете, наприклад, від когось поради, але не повинні активно втручатися в об'єкти, його потрібно включити в команду з роллю консультуючого працівника. Ця роль ніколи не встановлюється автоматично, це повинен зробити працівник ідеально при створенні завдання.

Крім ролі, все залежить і від стану співпраці. Стандартним є статус активний і право надає. Але якщо стан залучення інший (запит, відмовлено, завершено), право працівник не має. Таким чином, можна навіть до завершення завдання відібрати у члена команди право, змінивши статус його залучення на завершено. (Це може зробити і сам працівник.)

Значення параметрів поля Спосіб роботи

Симптом Метод роботи можна встановити безпосередньо в задачі, але тільки в тому випадку, якщо завдання не є похідним від зразкового завдання. Для похідних завдань симптом завжди є похідним від зразка, і безпосередньо в завданні його неможливо змінити. Такий спосіб визначається методологією.

Спосіб роботи має такі параметри:

Не працює з об'єктами

У випадку з цим параметром (він є дефолтним для нових завдань, тобто заданим) завдання жодним чином не впливає на права розпоряджатися приєднаними об'єктами для будь-якого члена команди.

Виконавець може змінити

За допомогою цього вибору об'єкти мають право змінювати виключно той, кому призначено завдання.

Зверніть увагу на контекст:

  • До об'єкта може прив'язуватися кілька завдань, а деякі можуть давати право змінювати об'єкт іншим працівникам.
  • Відповідальний працівник, який створив завдання, не може змінювати об'єкт, доки інший працівник відповідає за його завдання. Таким чином, він тимчасово позбавляється прав, які б не ставили перед собою завдання.
  • Права людей, які мають можливість змінювати об'єкт, але ніяк не залучені до виконання завдань, не впливають на існування завдання.

Як правило, настройка цього параметра не створює замка на об'єкті і служить, зокрема, для уточнення роботи в рамках виконання завдання.

Вся команда може змінити

При такому виборі будь-хто має право змінювати об'єкт протягом усього періоду активності завдання. Право має той, хто зараз опрацьовує завдання, а також усі інші члени команди.

Цей вибір особливо важливо використовувати в тих випадках, коли більше людей активно співпрацюють для виконання завдання. Прикладом таких завдань є, наприклад, розробка стратегій або підготовка договорів.

Керується крок за кроком

Цей вибір з точки зору прав діє так само, як вибір Виконавець може змінити, тобто право втручання завжди має тільки працівник, який виконує завдання. Відмінною є поведінка всього завдання, оскільки завдання має чітко окреслені кроки і одобренія. Працівники не мають можливості завершити завдання, воно автоматично завершується після закінчення останнього кроку. Для кожної ролі в обробці керівник повинен виділити працівників.

Цей параметр неможливо встановити вручну для завдання. Вона визначається зразковими завданнями, які містять послідовність кроків.