Zpracovávané objekty

Uživatelské moduly

Řízení úkolů, projektů a kvality
Kontakty, adresáře
Správa a automatizace webu
Modul Personalistika
Produkty, aktiva, nákup a prodej
Správa financí
Metriky a měření

Technické moduly

Modul Sabre
Konektor mezi AyMINE a Enterprise Architect

Systémové moduly

Framework – systémový základ
Správa systému

Dejte nám kontakt, ozveme se

Chcete se rovnou zeptat?

Volejte na tel. +420 605 203 938

nebo využijte další kontakty

Objekty, kterých se problém týká

Problémy se vždy něčeho týkají. Bývají to projekty, produkty, dodávky, prostory, nebo i zaměstnanci či zákazníci. Je důležité, aby bylo zřejmé, kde přesně je třeba problém odstranit. Proto se k problému připojují objekty, kterých se týká.

K problém připojíte objekt a díky tomu se i do budoucna ví, že se daným objektem – např. produktem – se problém řešil a vyřešil. Tuto často velmi důležitou informaci najedete nejenom v přehledu řešených problémů, ale především přímo u objektu, který jste k problému připojili.

Problém se může týkat více objektů, např. více produktů, které je třeba upravit. Stejný problém proto můžete připojit ke všem objektům a mít tak u všech dokonalý přehled. Ke každému navíc můžete dopsat poznámku, jak konkrétně se jej problém dotýká, i že byl vyřešen.

Kde jsou informace o problémech u objektu?

U každého objektu nadejte přehled řešených problémů v přehledu aktivit spolu s dalšími činnostmi, které se objektu týkají (např. porady).

K čemu je připojování návodů?

Řešíte někdy problémy opakovaně? Jistě se takové najdou. Pak je vhodné vytovřit do firmy návod, abyste příště vy, nebo někdo jiný znovu neymýšleli, jak opakovaný problém řešit. Zároveň je vhodné návod najít i u již vyřešených problémů, a současně vědět, které návody jsou užitečné, a které ne.

Pokud jste nějaký návod použili nebo dokonce na základě řešení problému vytvořili, připojte jej k problému. Bude se vědět, kde posloužil a příště návod snadněji najdete.

Kam dál