Kanban – přehled úkolů

Uživatelské moduly

Řízení úkolů, projektů a kvality
Kontakty, adresáře
Správa a automatizace webu
Modul Personalistika
Produkty, aktiva, nákup a prodej

Technické moduly

Modul Sabre
Konektor mezi AyMINE a Enterprise Architect

Systémové moduly

Framework – systémový základ
Správa systému

Dejte nám kontakt, ozveme se

Chcete se rovnou zeptat?

Volejte na tel. +420 605 203 938

nebo využijte další kontakty

Kanban – přehled úkolů

Přehledné zobrazení úkolů vašich, vašich lidí v týmu, v projektu nebo oblasti
Kanban pohled na úkoly

Zobrazení formou Kanbanu rozděluje úkoly do skupin podle různých kritérií – kdo ji dělá nebo v jakém jsou stavu. Různé typy Kanban zobrazení vám díky tomu dávají dokonalý přehled o postupu prací. P5esouváním úkolů mezi jednotlivými bloky můžete navíc rychle reagovat na dohody, kdo má který úkol na práci nebo např. méně podstatné úkoly pozdržet.

Systém vám nabízí několik typů Kanban pohledů, pro různé typy činností:

  • Osobní Kanban – přehled úkolů jednoho pracovníka. Každý si může zobrazit svůj osobní Kanban, vedoucí pracovníci si mohou zobrazit Kanban pro každého ze svého týmu.
  • Projektový kanban – přehled projektových úkolů zobrazuje úkoly v projektu. Můžete si jej zobrazit v členění po lidech nebo po stavu úkolu.
  • Kanban požadavků – Zejména pro vývojové činnosti se hodí Kanban pohled zobrazující požadavky. Umožňuje pohodlné plánování a kontrolu stavu požadavků bez toho, abyste měli ke každému úkol.

Využívejte v Kanbanu Drag & Drop

Kanban umožňuje velmi snadnou aktualizaci stavu úkolů pomocí Drag & Drop. Přetáhněte úkol do jiného pole a snadno tak změníte stav jeho zpracování.

Pokud chcete změnit, kdo úkol zpracovává, otevřete si v samostatném okně kanban a projektový pracovní stůl (Dashboard). Přetažením úkolu na pracovníka v přehledu týmu změníte, kdo úkol nebo požadavek zpracovává.

Další informace

Ganttův harmonogram

Zatímco Kanban se hodí pro běžné každodenní řízení, např. stand-up meetingy, pro časové plánování úkolu je vhodnější Ganttův přehled projektu.

Přehled úkolů

Upravovat jednotlivé podrobnosti o úkolech bude pravděpodobně snadnější přímo v seznamu projektových úkkolů.