CMS pro velký web

Uživatelské moduly

Řízení úkolů, projektů a kvality
Kontakty, adresáře
Správa a automatizace webu
Modul Personalistika
Produkty, aktiva, nákup a prodej

Technické moduly

Modul Sabre
Konektor mezi AyMINE a Enterprise Architect

Systémové moduly

Framework – systémový základ
Správa systému

Dejte nám kontakt, ozveme se

Chcete se rovnou zeptat?

Volejte na tel. +420 605 203 938

nebo využijte další kontakty

CMS pro velký web

Webové stránky s desítkami až tisíci stránek je možné spravovat efektivně.

Pokud plánujete webový portál se vyššími desítkami nebo i statisíci stránek, není možné se o ně starat způsobem běžným pro CMS. Systém vám umožňuje kombinovat možnosti generování stránek z prostých textů nebo jakéhokoli jiného zdroje se správou pomocí nástrojů CMS.

Příklad velkého webu – web aymine.com

Příkladem rozsáhlého webu (cca 1000 stránek) je dokumentace na stránkách www.aymine.com, konkrétně stránky uživatelské a technické dokumentace.

Kde jsou zdroje a jak se dostanou na web

Zdroje stránek jsou soubory ve formátu markdown uložené v běžné adresářové struktuře. Vývojáři je mohou aktualizovat přímo při vývoji v prostředí, ve kterém vyvíjí. Díky tomu zůstávají stránky snadno aktualizované.

CMS načítá stránky ze souborů a vytváří z nich strukturu, kterou na webu vidíte. Kombinuje dokumenty s připravenou css šablonou, takže všechny stránky jsou publikovány v jednotném formátu.

Jak spravovat velké weby

Stránky pro velké weby jsou spravovány v samostatných souborech, které jsou přímo publikovány na web nebo mohou být získávány z jiného systému. Stránky je třeba předtím převést do HTML formátu, což bude vždy práce relativně náročná. Proto CMS zpracované stránky po převodu uloží v přeložené podobě na serveru do cache. Cache zásadně urychluje fungování celého webu. Pokud jsou některé dokumenty měněny v soustavně, je možné pro ně v konfiguraci cache zcela zakázat a vytvářet webovou stránku vždy aktuální.

Díky tomu, že systém si cache spravuje sám, její vyčištění a aktualizace je proto plně pod kontrolou administrátorů nebo systémového nastavení.

Popis stránek

Popis stránek (název, popis pro prohlížeč) není možné vždy získat z dokumentů. Systém dohledá název a zkusí dohledat popis. Údaje uloží samostatně do CMS, takže uživatel může následně stránky spravovat v CMS.

Integrace CMS a souborů na disku

Díky unikátní kombinaci obsahu stránky přebírané z dokumentu, popisu stránky v CMS a možnosti webové správy stránek v CMS můžete snadno spravovat i velmi rozsáhlé objemy dokumentace a publikovat i dokumenty, které nejsou uloženy v CMS.

Úprava CMS pro vaše potřeby

Umíme efektivně propojit CMS s jakýmikoli dalšími systémy. Obraťte se na administrátory, kteří vám mohou do CMS připojit data:

  • Z textových souborů
  • Z jiných databází
  • Z jiných systémů prostřednictvím jejich rozhraní
  • Přímo z AyMINE, ale zpracované podle vašich potřeb.

Portál s dynamickými stránkami

Jak už bylo zmíněno, u stránek je možné zakázat jakékoli ukládání cache. Díky tomu vám systém dobře poslouží i pro portály s dynamickými informacemi. Můžete tak snadno kombinovat stránky běžně spravované prostřednictvím systému se stránkami s aktuálními informaci z jiných systémů.