Akce

Uživatelské moduly

Řízení úkolů, projektů a kvality
Kontakty, adresáře
Správa a automatizace webu
Modul Personalistika
Produkty, aktiva, nákup a prodej

Technické moduly

Modul Sabre
Konektor mezi AyMINE a Enterprise Architect

Systémové moduly

Framework – systémový základ
Správa systému

Dejte nám kontakt, ozveme se

Chcete se rovnou zeptat?

Volejte na tel. +420 605 203 938

nebo využijte další kontakty

Akce

Akce jsou jakékoli události, které probíhají, s výjimkou porad, které mají podporu ve speciálním objektu. Akcí může být neformální setkání, celofiremní večírek vaší firmy nebo i akce, kterou vaše firma jako zakázku realizuje pro zákazníka.

Proces akce

Akci vytváříte proto, aby bylo možné:

  • Připravit pozvánku
  • Pozvat účastníky
  • Vytvořit tým lidí, kteří se na akci podílejí
  • Řídit přípravu i průběh akce

Akce má vlastní pracovní plochu, na které může spravovat požadavky, úkoly i rozhodnutí, které se akce týkají. Tak celou akci připravovíte podobně, jako malý projekt.

Kdo vidí akci

Akce jsou – stejně jako jiné objekty v oblasti – obecně viditelné lidem, kteří mohou na data oblasti nebo projektu nahlížet (mohou otevřít pracovní stůl). Pokud chcete, aby akci viděli i jiní z vaší firmy, přidejte je mezi pozvané účastníky. Pak ji uvidí na svém pracovním stole mezi akcemi.
Příznak veřejná akce má označovat akce, které jsou pro veřejnost nebo realizované na veřejnosti. Neznamená to, že by pozvánka na akci byla někde zveřejněna.

Stav akce

Akce se vytváří standardně ve stavu aktivní, takže je hned viditelná všem, koho zařadíte mezi zvané. Pokud chcete akci připravit, např. připravit její popis a pozvánku, připravit seznam účastníků a s někým jej probrat, než akci zveřejníte, nastavte akci stav v přípravě. Dokud je akce v tomto stavu, nikomu se na pracovním stole neobjeví. Akce se také přestane zobrazovat poté, co skončila.

V přípavě

V současnosti není možné na akci zařadit ani pozvat lidi z adresáře (externí subjekty). Tato funkce je v přípravě.

Pozvání externích osob

Akce může být např. i konference nebo marketingová prezentace, na kterou zvete účastníky. AyMINE vám umožní vybrat účastníky a zařadit je mezi pozvané. AyMINE není a v dohledné době se ani neplánuje stát nástrojem, kterým by bylo možné hromadně rozesílat pozvánky; k tomu jsou vhodnější specializované nástroje, které umožní přípravu a distribuci dopisu.
AyMINE umožní vygenerovat seznam emailových adres zvaných účastníků za účelem jejich použití v jiném aplikaci např. oblíbeném Mailchimp.