Kapsář

Uživatelské moduly

Řízení úkolů, projektů a kvality
Kontakty, adresáře
Správa a automatizace webu
Modul Personalistika
Produkty, aktiva, nákup a prodej
Správa financí
Metriky a měření

Technické moduly

Modul Sabre
Konektor mezi AyMINE a Enterprise Architect

Systémové moduly

Framework – systémový základ
Správa systému

Dejte nám kontakt, ozveme se

Chcete se rovnou zeptat?

Volejte na tel. +420 605 203 938

nebo využijte další kontakty

Kapsář

Kapsy jsou nátrojem, jak si důležité objekty uchovávat pro sebe organizované. Kapsy jsou soukromým zásobníkem, do kterého si můžete dát objekty, které chcete mít za jakéhokoli důvodu pohromadě.

Příklad použití:

Příprava důležitých objektů pro jednání. Do kapsy si můžete dát objekty, které chcete mít k dispozici, abyste je nemuseli hledat, když se ukáže jejich potřeba.

Rozpracované požadavky. Požadavky (nebo jakékoli jiné objekty), se kterými aktuálně pracujete, ale které jsou např. z různých projektů, si můžete dát do soukromé kapsy. Máte je tak vy pro svou práci pohromadě a jejich umístění do vaší kapsy nijak neovlivňuje práci jiných lidí.

Co lze s kapsami dělat

Kapsy si pro svou potřebu můžete vytvářet, pojmenovat, jak vám vyhodovuje a vkládat si do nich objekty.

Když kapsa přestane mít smysl, snadno ji vymažete. Vymazání kapsy nemá žádný vliv na objekty, které v ní byly.

Nezapomeňte

  • Vaše kapsy nikdo nevidí. To má své výhody i nevýhody. Např. nikdo jiný nemůže najít objekt podle toho, že je ve vaší kapse.
  • Kapsa objekt nijak nechrání. Fakt, že je objekt ve vaší kapse nebrání tomu, aby jej někdo jiný změnil nebo odstanil (pokud na to má příslušná práva). Pokud je pro vás důležité, aby objekt nikdo nesmazal, je třeba objekt zamknout (ne všechny to podporují).
  • Kapsy nemají nahrazovat řádnou organizaci objektů. Kapsy vytvářejí řád, který je užitečný pro vás, ale je třeba, aby objekty byly umístěny tam, kam patří – zejména do správné oblasti. Kapsy jsou nástrojem pro uchovávání aktuálních informací, ne dlouhodobým archivem. I proto je kapsář omezený velikostí – vytvořit si můžete maximálně 30 kapes.