Grafická podoba aplikace

Uživatelské moduly

Řízení úkolů, projektů a kvality
Kontakty, adresáře
Správa a automatizace webu
Modul Personalistika
Produkty, aktiva, nákup a prodej
Správa financí
Metriky a měření

Technické moduly

Modul Sabre
Konektor mezi AyMINE a Enterprise Architect

Systémové moduly

Framework – systémový základ
Správa systému

Dejte nám kontakt, ozveme se

Chcete se rovnou zeptat?

Volejte na tel. +420 605 203 938

nebo využijte další kontakty

Grafická podoba aplikace

Barevné motivy optimalizované pro celodenní používání dávají možnost efektivně pracovat a současně se příjemně cítit.

Design pro celodenní práci (Full-Day Design)

Design nástrojů, které celý den používáte je samostatnou designovou disciplínou, která vyžaduje zkušenosti i testování v praxi. Aplikace navržené pro celodenní práci se tak v mnohém odlišují od webových aplikací navržených zejména designově a nezřídka i s ohledem prolnout funkcionalitu s reklamou. Grafické trendy, které se z roku na rok mění, mají za hlavní cíl zaujmout a udržet vaši pozornost. Pozornost přitom přitahuje právě designové ztvárnění.

Naproti tomu efektivní aplikace vyžaduje, aby design zejména podporoval pohodlnou práci – rychlou orientaci, snadný přístup k nejčastěji používaným funkcím a moderní pracovní postupy. Funkční design nestrká pečivo do nejzazšího koutu prodejny, jak to dělá marketing.

Barevné profily aplikace byly odladěny s důrazem, aby se v nich pohodlně pracovalo. Každý má za sebou příběh a ideu, která ho spojuje se zážitkem z reálného světa. Díky tomu se i virtuální pracovní stůl propojí s tím, co dobře znáte a v čem se cítíte dobře. Můžete proto dobře vybírat.

Světlé barvené profily

Světlá káva

Světlá káva je výchozí profil, do které se aplikace spouští, pokud si nenastavíte jiný.

Světlá káva je nejstarší ze všech profilů. Možná proto tolik nesleduje moderní trendy a je trochu konzervativní. Název napovídá, že výchozí inspirací pro jeho barvy byla káva s mlékem. Věříme, že podobně, jako hrnek dobré kávy, který si k práci položíme na stůl, i tento barevný styl navodí příjemnou atmosféru. Sice tak pěkně nevoní, ale jinak je fajn.

Cíle profilu

Tento barevný profil není výchozím náhodou. Nebo spíše naopak – protože je výchozím, jsou na něj kladeny speciální požadavky.

Hlavním designerským cílem profilu je maximální přehlednost. Jasně odlišuje jednotlivé funkční a vizuální části, zejména tlačítka a záložky. Možná tím trochu připomíná starší aplikace, ale právě zde jsme chtěli dosáhnout toho, abyste se v aplikaci snadno orientovali.

Styl usnadňuje rozlišování jednotlivých typů záznamů pomocí ilustračních obrázků.

Možnosti

Profil podporuje

 • Vložení vlastního pozadí
 • Nastavení barvy pracovní plochy
 • Barevné rozlišování oblastí a projektů

Květinová zahrada

Barevný profil vytvořený malířkou je inspirovaný jasným jarním dnem. Profil se soustředí na dobrou náladu. Vytváří pestré prostředí, které si sice decentně ale nepřehlédnutelně odlišuje od ostatních profilů důrazem na hravost. Tam kde ostatní profily drží spíše odměřenost, tento se nebojí vystoupit a jít si svou cestou.

Cíle

Hlavním cílem profily květinové zahrady je poskytnout vám zážitek jako když přijdete do pokoje, kde jste doma a máte to tam rádi. I přesto je perfektně použitelný pro každodenní a celodenní práci.

Možnosti

Květinová zahrada není ten nejlepší profil, pokud si chcete vkládat vlastní obrázek na pozadí. Asi si ho raději necháte bez něj.

 • Nastavení barvy pracovní plochy
 • Barevné rozlišování projektů podle

Modrá obloha

Světlý modrý profil si vzal jasnou oblohu za základní a výchozí inspiraci. Samozřejmě nechce nikoho oslňovat a spálit, proto je to obloha bez slunečních paprsků. Přesto ale vytváří skutečně prosvětlenou pohodu. Pro milovníky bílého designu nastoleného firmou Apple bude pravděpodobněji nejvhodnější volbou.

Ze Slunce si profil vzal inspiraci tvarem – kruhový tvar je základem pro tlačítka. Hlavní tlačítka jsou navíc bez popisu, proto je možná pro začátek lepší začít některým z prvních profilů.

Styl se stylem světlé kávy sdílí ilustrace jednotlivých objektů, čímž zjednodušuje přechod mezi styly.

Cíle

Hlavním motivem byla co nejodlehčenější aplikace navozující svobodu volné oblohy s ptáky. Na druhou stranu nám záleží na efektivní práci, kde by nekonečné dálky bylo nutné procestovat dlouhými cestami myší a z těch bolí ruka. Proto jsme se i v tom prostoru drželi možná více zkrátka, než dělají čistě designové weby a stránky. Jsme si jisti, že to zápěstí ruky s myší ocení.

Profil podporuje:

 • Vlastní barevné pozadí – tento barevný profil díky vlastnímu barevnému minimalismu je pro kombinaci s vlastním obrázkem na pozadí pravděpodobně nejvhodnější
 • Vlastí barvu pracovní plochy
 • Barevné odlišení projektů a oblastí

Tmavé barevné profily

Tmavé vzhledy aplikací jsou připravené tak, aby mohly používat barevná rozlišení projektů a oblastí nastavená pro světlé profily. Automaticky posouvají nastavené světlé odstíny do tmavých, takže celé prostředí zůstává relativně tmavé.

Černý styl

Černý styl se inspiroval prostředím tmavých vývojových aplikací. Na jednu stranu využívám maximálně černé pozadí, na druhou stranu dohání přehlednost výraznějšími barvami dalších prvků, aby udržel dobrou orientaci v prostoru.

Cíle profilu

Hlavním cílem profilu bylo poskytnout design optimální pro OLED obrazovky mobilů a současně poskytnout prostředí konzistentní s jinými aplikacemi v černém prostředí, např. MS Teams.

Možností profilu

Profil není vhodný pro vlastní obrázek na pracovní ploše.

 • Barevné odlišování projektů a oblastí – připomínáme, že je možné vypnout jeho používání. Pokud trváte na skutečně tmavém světě, tak vypnutím používání barev zablokujete podbarvování podle barvy projektu
 • Ilustrační obrázky odlišující pracovní stoly

Černý čaj

Stejně jako u světlé kávy jsme se inspirovali typickým nápojem, který bývá na pracovním stole. Uvařený černý čaj není ve skutečnosti černý, je hnědý a stejné je to s tímto profilem.

Původně byl styl tmavé kávy skutečně naruby světlá, ale od té doby se trochu posunul. Dá se říci, že jsme ho přelili do bílého hrnečku a dali kovovou lžičku.

Cíl profilu

Primárním cílem je pohodlná práce v tmavé místnosti. Profil je stavěn tak, aby nikdy neoslňoval, ale přitom nejde o skutečně černou plochu. Černý čaj je průhledný a má mnoho odstínů a stejně tak tento profil pracuje s tím, že barvy nám umožňují vnímat prostor a dobře se v něm orientovat.

Možnosti profilu

Profil podporuje

 • Použití obrázku na pozadí – doporučujeme nejdříve vyzkoušet, profil předpokládá použití tmavého obrázku. Přes čas ale vidíte, tak ani tady není případný obrázek schovaný.
 • Barevné rozlišování objektů na záložkách.

Vlastní systémové barvy? Žádný problém!

Chcete mít pro firmu vlastní barevný profil aplikace? Systémové barvy je velmi snadné upravit a systém je připraven i pro to, aby každý klient měl své vlastní barevné rozhraní. Takže se stačí ozvat a můžete mít aplikaci v barvách vaší firmy.

Grafické ztvárnění aplikace podle barev firmy

Naše zkušená grafička vám sladí aplikaci tak, aby odpovídala jazykovému vyjádření vaší firmy nebo organizace. Nejenom, že má skvělý cit pro barvy, ale také má zkušenosti, v jakém prostředí se dobře pracuje a umí obojí skloubit do pěkné aplikace, kterou budou mít vaši pracovníci rádi.